Ветпрактика

Хірургія – найбільш драматичніший та останній варіант лікувального процесу. Ветеринарна хірургія багатогранна та складна. Завжди. Немає простих операцій. Неможливо дати гарантію, що все пройде добре – організм непередбачуваний і хірурги знають про це найбільше.

Мета, яку я поставив перед собою при створенні цього сайту, перш за все, полягає в тому, щоб ви, власники наших пацієнтів, познайомилися з основними проблемами хірургічного характеру, що можуть виникнути у ваших вихованців.
Я хочу не просто розповісти про наші можливості при лікуванні різних хірургічних патологій, але й вказати на основні симптоми різних захворювань, що вимагають допомоги лікаря, домогтися, щоб ваші вихованці отримали кваліфіковану допомогу на ранніх стадіях розвитку хвороби, а не в пізніх, коли вже розвинулися різноманітні ускладнення.

У статтях та описі клінічних випадках ви знайдете безліч фотографій, зроблених під час операцій – різні патологічні стани у всій своїй непривабливості. Будьте готові до цього.

Також на сайті розміщені численні відеоролики – деякі зняті для вас, власників, деякі – для лікарів, як навчальний посібник. Деякі відео зовсім нові, деякі – архівні. Але на них відображені процеси діагностики та хірургічного лікування різноманітних патологій.

Навіщо це все? Я не маю мети шокувати вас. Я хочу, щоб ви дізналися про можливі проблеми своїх вихованців якнайбільше і розуміли, що відбувається за зачиненими дверима операційної.